
Николай Тодоров е новия старши треньор на Миньор. Назначаването му стана факт преди броени минути след среща с ръководството на клуба. На нея бяха уточнени всички детайли около завръщането му в пернишкия клуб, а след това Кайзера се срещна и с кмета на града г-жа Вяра Церовска.
Николай Тодоров е добре познат на феновете в миньорския град, след като в продължение на 5 години работи в Миньор при последното му пребиваване в „А“ група.
Както преди време негови помощници ще бъдат Тони Евтимов и Емил Варадинов.
„Имахме разговори с редица специалисти, но избрахме Николай Тодоров, тъй като идеите ни за развитието на клуба съвпадат напълно. Обстановката в Перник му е добре позната, целите също, така че ни предстои единствено работа.“, заяви членът на УС Денислав Захариев.
В същото време Миньор привлече още един футболист Майк Кръстев. Бранителят е юноша на Славия, а през есента е носил екипа на втородивизионния Оборище (Панагюрище). Бившият юношести национал е третото ново попълнение след Виктор Райчев и Денил Селимински.
Перничани ще стартират подготовката си за пролетния дял от първенството на 10-ти януари.
Още информация:

Христо Янев: Искам отбор със самочувствие, който се наслаждава на футбола

Миньор Пк с ново домашно шоу!

Миньор разби с 5:1 Лудогорец 2 на старта

Велизар Димитров: За Миньор друг път освен към елита – няма

Миньор загря с победа за старта

Миньор пропусна да разгроми Чавдар Етрополе

Миньор обърна Марек с 3:1

Миньор загуби с 1:2 от Ботев Враца в контрола

Миньор с нов партньор
