„Миньор“ се наложи над ЦСКА 1948 II

"Чуковете" прекъснаха негативна серия

Снимка: minyor-pernik.bg
12:20 - 01/05/2022

Миньор се наложи с 1:0 над втория отбор на ЦСКА 1948 и прекъсна негативна серия от 4 последователни загуби. Единствения гол в мача реализира Християн Казаков в 11-та минута, завършвайки отличен пробив на Борис Тютюков.
Перничани имаха инициативат през целия мач и заслужено стигнаха до 3-те точки. Успехът можеше да е и по-категоричен, но Добромир Бонев пропусна две добри възможности в средата на втората част.
Старши треньорът Христо Янев не можеше да разчита за мача на наказаните Божидар Васев и Веселин Васев, а също така на контузените Методи Костов, Калоян Йосифов и Мартин Смоленски.
В следващия кръг „чуковете“ гостуват на Марица в Пловдив. Двубоят е в сряда от 17,30 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.