Първо равенство в контролите

"Миньор" и "Пирин" (Разлог) направиха 1:1

Снимка: Десислава Зонева
09:17 - 27/07/2017

Миньор записа първо равенство в контролите, след като завърши 1:1 с Пирин (Разлог) в Ковачевци. До този момент „чуковете“ бяха регистрирали 3 победи и три загуби.
По време на мача на стадион „Димитровец“ се изсипа проливен дъжд, който затрудни двата отбора.
Миньор поведе в резултата в 63-та минута след триходова контраатака, а в попадението двете най-нови попълнения. Денис Николов получи топката около центъра и с едно докосване изведе Илиян Христов сам срещу вратаря на Пирин. Полузащитникът стреля мигновенно за 1:0. Малко преди това „чуковете“ пропуснаха дузпа. Томислав Павлов се подхлъзна в момента на удара и прати топката в напречната греда.
Тимът от Разлог изравни десетина минути преди края. Каракашев се възползва от грешка на Влади Гогов, напредна сам срещу Леонтиев и възстанови равенството.
Двубоят бе изгледан от треньора на ЦСКА 1948 Валентин Илиев и 550-на привърженици на Миньор.