„Миньор“ с първа загуба в контролите

"Чуковете" вкараха 20 гола и допуснаха 4 в проверките

Снимка: minyor-pernik.bg
09:29 - 16/02/2020

Миньор допусна първа загуба в последната си контрола в подготовката си за пролетния полусезон. „Жълточерните“ отстъпиха на Сливнишки герой с 0:1 в Ковачевци и приключиха проверките с баланс 5 победи, 1 равенство и 1 загуба при голово съотношение 20:4.
Единствения гол в срещата бе дело на Марио Петков в 43-та минута. При корнер Петков бе оставен непокрит и от няколко метра прати топката в долния ляв ъгъл.
През целия мач перничани доминираха, създадоха няколко отлични възможности за гол, но не бяха точни при завършващия удар.
Срещата бе изгледана от около 100-на фенове.
В същото време презачимяването на част от терена на стадион „Миньор“ приключи и възпитаниците на Юрий Васев ще стартират пролетта в домашна обстановка. В събота (22 февруари) „чуковете“ приемат Надежда (Доброславци) от 14 часа.