„Миньор“ пречупи корав „Балкан“

Томислав Павлов донесе победата в 88-та минута

Снимка: zapernik.com
18:36 - 25/04/2019

Миньор записа втора поредна домакинска победа, след като пречупи коравия състав на Балкан (Ботевград) в мач със 7 гола. Победното попадение за „жълточерните“ за 4:3 реализира Томислав Павлов две минути преди края след отлична асистенция на Кристиян Слишков.
Двубоят предложи много емоции на зрителите, които видяха гонитба в резултата и много попадения.
Миньор набързо взе два гола аванс в средата на първата част. В 25-та минута Антон Славчев с глава изведе „чуковете“ напред в резултата, а само две по-късно Слишков удвои.
Гостите успяха да се върнат в срещата в 35-та минута, когато Кристиян Ковачев отблизо с глава намали.
През второто полувреме Миньор отново дръпна с 2 гола. Стивън Милчев проби мощно отляво и поднесе топката на Слишков за втория му гол в двубоя. Преди това, пък гредата помогна на Балкан след пряк свободен удар, изпълнен от Павлов. Попадението сякаш отпусна перничани, които допуснаха второ изравняване. Първо Ковачев се разписа от дузпа, а в 81-та минута Кръстев направи 3:3.
„Жълточерните“ отново реагираха, а натискът им даде резултат за крайното 4:3.