„Миньор“ отстъпи на „Беласица“ с 0:1

Статично положение реши мача

Снимка: minyor-pernik.bg
11:37 - 08/02/2019

Във втория си мач от зимния футболен турнир „Петричка пролет“ отборът на Беласица победи с 1:0 Миньор (Перник) на стадиона в село Марикостиново.
През първата част на срещата играта беше равностойна, като опитите на футболистите на двата отбора да се стигнат до гол останаха безуспешни. В 30-та минута Стоян Георгиев стреля в ръцете на вратаря, а при ответната атака на Леонтиев се наложи да боксира шут на Христо Петров.
След почивката отборът на Беласица заигра на по-високи обороти и често поставяше защитата на Миньор в затруднено положение. В 72-ата минута Благой Наков стреля, вратарят на Миньор изби топката, но при добавката Валентин Костов не сгреши за 1:0. Въпреки че мачът не бе груб, реферът вдигна 3 червени картони за Томислав Павлов и Виктор Райчев от Миньор и за Атанас Карачоров от домакините.