„Миньор“ и „Германея“ направиха 1:1

"Чуковете" с второ поредно равенство у дома

Снимка: minyor-pernik.bg
09:03 - 29/10/2018

Миньор записа второ поредно равенство у дома, завършвайки 1:1 с Германея (Сапарева баня).
Срещата започна равностойно, като двата отбора си размениха по няколко корнера. В 22-та минута Германея можеше да открие след прострелно центриране отляво, но Чечев не можа да засече топката.
Девет минути по-късно Миньор поведе. Петър Тончев изведе Александър Манолов зад защитата, последва прехвърлящ удар и топката спря в мрежата за 1:0.
В началото на втората част шут на Кадифчин премина на сантиметри от левия стълб.
В 51-та минута гостите подхванаха контраатака по левия фланг, а Виктор Теодосиев бе на точното място и отблизо изравни.
До края на срещата перничани натиснаха, но не успяха да стигнат до нов гол. Най-чистото положение се откри пред Иво Иванов. В 87-та минута полузащитникът засече центриране на Манолов отляво, но вратарят на гостите Спасов успя да отклони топката в левия стълб, а бранител изчисти в корнер.