„Миньор“ и „Банско“ поделиха точките

Перничани ще зимуват на 8-ма позиция

Снимка: minyor-pernik.bg
10:18 - 25/11/2018

Миньор и Банско си вкараха по един гол и поделиха точките в мач от последния кръг на есенния полусезон. 6-то равенство на Миньор от началото на първенството му отреди 8-то място в класирането.
Двата отбора направиха добър мач, като си поделиха по едно полувреме.
„Чуковете“ излязоха напред в 28-та минута след красив гол на Стивън Милчев. Младокът намери от въздуха центриране на Димитър Савов и прати топката в долния ляв ъгъл за 1:0.
През втората част перничани необяснимо отстъпиха инициативата на съперника си и рядко поглеждаха към вратата на Начев. Банско стигна до изравняването в 86-та минута, когато Креболиев изпревари Селимински при центриране на Гогов и направи Леонтиев безпомощен.
Едва след гола Миньор се хвърли напред, но пропуски на Атанасов на два пъти, Кадифчин и Селимински го лишиха от успеха.