„Миньор“ изпусна „Кариана“ в Склаве

Перничани останаха трети на "Петричка пролет"

Снимка: Петрич нюз
08:51 - 10/02/2019

Миньор завърши наравно 1:1 с Кариана (Ерден) в последния си мач от турнира „Петричка пролет“ и зае третото място в надпреварата. В двубоя с втородивизионния тим „чуковете“ създадоха повече чисти положения, но не успяха да стигнат до успеха и събраха 4 точки. Победител в турнира стана Кариана, а втори се нареди Беласица.
В 4-та минута Томислав Павлов засече подаване на Йосифов, но силният му удар премина над вратата. При следващата отоко с далечен удар защитникът Цветко Иванов изведе карианци напред в резултата.
В началото на второто полувреме отново Бастунов не можа да преодолее стража на “чуковете”, изпращайки топката над гредата. Перничани отговориха с удар в гредата на Томислав Павлов. Капитанът на „жълточерните“ изравни с шут от далеч в 75-ата минута. Малко преди края Миньор бе близо до пълен обрат след като Слишков изскочи сам срещу вратаря, но ударът му премина на сантиметри от десния стълб.