„Миньор“ излиза в малкия финал на „Кариана 2017“

Дузпи лишиха перничани от спора за трофея

09:52 - 23/07/2017

Миньор излиза срещу Балкан (Ботевград) в малкия финал на турнира в Ерден. Двубоят е днес от 17 часа на естествения терен в селото.
Перничани отстъпиха на Чавдар (Етрополе) във втория си мач с 0:3, което изравни показателите на двата отбора. При дузпите късметът бе на страната на етрополци.
Срещата се игра в много горещо време, което се отрази на представянето на двата отбора. Етрополци, които имаха ден почивка между двата си мача в групата, започнаха по-свежо и в 18-та минута излязоха напред в резултата с гол на Мишев.
„Чуковете“ натиснаха, но пропуски пред вратата на съперника направиха Даниел Гогов и Десислав Аризанов.
В началото на втората част Ботев и Иванов завършиха две контраатаки за Чавдар и докараха нещата до дузпи.
Почивка в двубоя получи капитанът Томислав Павлов.